Fortis Logistics Sławków vs Capgemini

Fortis Logistics Sławków
3 - 2

Bardzo dobre spotkanie zapowiadało nam się już pierwszego dnia rozgrywek w ramach Ekstraklasy. Ze zdwojoną energią i dużym głodem gry Capgemini podejmowało Fortis Logistics Sławków. Pierwsza połowa zakończona szybkim 3-0 dla ”zielonych” nie zapowiadała końca emocji, oba zespoły pokazały, że potrafią grać ofensywnie. Opinia przerodziła się w liczby gdy Capgemini strzeliło 2 gole w drugiej połowie. Z minuty na minutę coraz bardziej naciskało Capgemini, obyte już w takich sytuacjach. Mieli świadomość, że dobry start rozgrywek jest kluczowy i jest okazja na cenne zwycięstwo. Oba zespoły grały falami i trudno było się połapać czy lepszy zespół w danym momencie za chwile nadal będzie przeważał. Spotkanie było o tyle nietypowe, że okazji do podwyższenia prowadzenia dla Fortis Logistics Sławków było bez liku i po tych sytuacjach zawodnicy z trudnością wracali do rzeczywistości aby znów od zera budować swoją okazję. Ten niewątpliwie nerwowy mecz kończy się dobrze dla Fortis Logistics Sławków, ale na dobrą noty zasłużyli sobie wszyscy zawodnicy na boisku.