Hard Plast Tychy vs Cooler Club

Hard Plast Tychy
5 - 5
Cooler Club

Ostatnie starcie czwartkowych zmagań zdecydowanie nie zawiodło. Początek starcia należał do Cooler Club, który prowadził po 6 minutach 2:0, a autorem obu trafień po bardzo dobrych akcjach był Mateusz Czechowski. Hard Plast nie zamierzał odpuszczać. Szybki gol kontaktowy Łukasza Sadkiewicza tylko podkręcił grę Tyskiej ekipy. 5 minut później ten sam zawodnik wyrównał wynik na 2:2. Jeszcze przed przerwą obie drużyny zadały po jednym ciosie, dzięki czemu do przerwy na tablicy mieliśmy 3:3. Po zmianie stron szybko do ataku ruszył Cooler Club, zaskakując tym samym swojego przeciwnika – Szymon Pieszczoch po kilkunastu sekundach wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 25 minucie kolejnego gola zdobył Tomasz Płuciennik, tym samym czarni znów znaleźli się na dwubramkowym prowadzeniu. Tyszanie już raz pokazali jak gonić wynik, tym razem musieli zrobić to ponownie. W tym momencie powtórzyła się sytuacja z pierwszej odsłony. Łukasz Sadkiewicz po raz kolejny w kilka minut wykorzystał dwie sytuacje, ustalając wynik na 5:5, dzięki czemu obie ekipy dzielą się punktami.