Cooler Club vs Geodis

Cooler Club
4 - 2
Geodis

Obie drużyny od samego początku rywalizowały jak równy z równym. Zawodnicy w czarnych strojach tworzyli wiele okazji, lecz w pierwszej połowie utknęli w strzeleckiej niemocy. Gracze Geodis przez dłuższy okres czasu również nie potrafili przechylić szali na swoją korzyść, lecz w 16 minucie nastąpiło przełamanie, gdy okazję wykorzystał Paweł Mazurek. Po chwili mieliśmy już 2:0 po bramce Wójcika. Do przerwy outsider schodził z dwubramkową zaliczką. Po zmianie stron Cooler Club wziął się do roboty. Szybka bramka kontaktowa Sebastiana Kanclerza dodała wiatru w żagle zawodnikom w czarnych trykotach. W 30 minucie na tablicy mieliśmy remis, dzięki czemu mecz rozpoczął się na nowo. W ostatnich 10 minutach lepszą drużyną był już faworyt tej potyczki. W 34 minucie Szymon Pieszczoch wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a GEODIS po raz pierwszy musiał gonić wynik, a czasu miał niewiele. W 38 minucie Mateusz Czechowski trafił na 4:2, ustalając tym samym wynik spotkania, a komplet punktów po zaciętym spotkaniu trafia do Cooler Club.