Fortis Logistics Sławków vs DPL

Fortis Logistics Sławków
3 - 2
DPL

W poniedziałkowy wieczór otrzymamy odpowiedź czy rzeczywiście rywalizacja w dolnej części tabeli o utrzymanie i satysfakcje jest taką stawką, która mobilizuje wszystkich. Fortis Logistic Sławków i DPL grające naprzeciw sobie na pewno nie są dumne z tego, że to nie jest górna część tabeli, ale każdy chce pokazać, że nie na wszystkich nieprzewidziana przerwa zadziałała usypiająco. Obiecująco Fortis Logistic Sławków przygotował napastników do swojej roli tego dnia, dwie próby i dwa razy sukces, zespół ze Sławkowa obejmuje prowadzenie 2-0. Pierwsza połowa nie przyniosła nam nic więcej, za to drugie 20 minut dało nam kilka składnych akcji DPL. Potrafili grać na równi z zespołem, który może nie w tym sezonie, ale na przestrzeni lat potrafił przeciwstawić się każdemu. Warto wspomnieć, że potrafili w 4 tygodniu rozgrywek pokonać Freshmed, który tego samego dnia mógł zostać mistrzem ekstraklasy. Niezła gra ekipy DPL pozwoliła dogonić faworytów na wynik 3-2, ale więcej paliwa nie zostało już w baku. Tym samym DPL żegna się z Ekstraklasą i już niedługo będzie starał się pokazać swoją wartość wśród pierwszoligowców.