Fortis Logistics Sławków vs Auroland

Fortis Logistics Sławków
5 - 3
Auroland

Wyrównany, spokojny początek obu drużyn pozwolił zarówno Fortisowi, jak i Auroland na wybadanie taktyki przeciwnika. Zawodnicy ze Sławkowa szybko przeszli do ofensywy, grając szybką piłkę na jeden kontakt. W 11 minucie Mateusz Majchrzak otworzył wynik spotkania. Następnie we znaki golkiperowi Auroland dał się Łukasz Blecharczyk, który skompletował hat-tricka już w pierwszej odsłonie! Gracze ze Sławkowa nie dali zbyt dużego pola do popisu rywalom, którzy w kolejnych 20 minutach musieli gonić czterobramkową stratę. Po zmianie stron Jacek Loska w końcu przełamał złą passę debiutanta, lecz to wciąż było za mało na odrobienie wyniku, a czas płynął na ich niekorzyść. Fortis grał zdecydowanie rozważniej. W 35 minucie po raz kolejny na listę strzelców wpisał się bohater tego spotkania, Łukasz Blecharczyk. W końcówce meczu Kowalski oraz Ogaza trafili do siatki przeciwników, lecz na walkę o punkty nie było już szans. Ostatecznie starcie zakończyło się rezultatem 5:3 dla Fortis Logistics Sławków.