16', 28', 31', 36'
33Grzegorz Wojda 33'
9Bartosz Stolarski 3', 4', 5', 13', 15', 16', 17', 38'
77Mateusz Majchrzak 2', 31', 36'
3', 5', 15', 17', 33'
  15 11

Dla zawodników Freshmed spotkanie w dziewiątym tygodniu było ostatnim przetarciem przed meczem o tytuł przeciwko Saint Gobain i pokazali oni, że znajdują się w niesamowitym “gazie”. OEX MerService choć jeszcze przeciwko temu przeciwnikowi nigdy nie wygrał, zawsze był dla niego równorzędnym rywalem, raz notując remis i dwukrotnie przegrywając w minimalnych rozmiarach. Tym razem lider Ekstraklasy nie pozostawił jednak oponentom złudzeń, prezentując niezwykle efektowny i skuteczny futbol. Freshmed już do przerwy prowadził 8:1, kolejne siedem trafień dokładając w drugiej połowie, a skutecznością błysnął Bartosz Stolarski – autor ośmiu goli, który awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców Ekstraklasy. OEX MerService zdobył jedynie honorową bramkę za sprawą Michała Majewskiego. Freshmed odpowiedział zatem Saint Gobain w sposób najlepszy z możliwych i nie mamy wątpliwości, że poniedziałkowe spotkanie pomiędzy obiema drużynami będzie przednim widowiskiem.