Raben Logistics Chorzów vs Fortis Logistics Sławków

Raben Logistics Ruda Śląska
2 - 6
Fortis Logistics Sławków

W poniedziałkowy wieczór otrzymamy odpowiedź czy rzeczywiście rywalizacja w dolnej częsci tabeli o utrzymanie i satysfakcje jest taką stawką, która mobilizuje wszystkich. Raben Logistic Chorzów i Fortis Logistic Sławków grające naprzeciw sobie na pewno nie są dumne z tego, że to nie jest górna część tabeli, ale branża logistyczna musi walczyć o swój honor. Obiecująco Raben Logistic Chorzów przygotował napastników do swojej roli tego dnia, dwie próby i dwa razy sukces, zespół z Chorzowa obejmuje prowadzenie 2-0. Od tego momentu Fortis Logistic Sławków przypomniał sobie jak powinno się reagować na takie sytuacje i po falstarcie zdąrzyli nie tylko wyrównać ale i też wyjść na prowadzenie przed przerwą. Nie tego oczekiwali zawodnicy Raben Logistic Chorzów i jakby zatrzymali się nad analizą tego jak jeszcze nie tak dawno mogli prowadzić 2-0, kiedy teraz zwycięstwo wydaje się mało realne. Z każdą minutą przewaga graczy w ciemnej zieleni rosła i zakończyli nawet tenisowym wynikiem 6-2. Werdykt nie jest zaskoczeniem, a raczej rozmiar porażki Raben Logistic Chorzów, bo nie z takiej gry są znani a jeszcze jest szansa by ten sezon zapisać na plus, a przede wszystkim nie martwić się o utrzymanie.