Cooler Club vs OSOZ

Cooler Club
4 - 7
OSOZ

Niepokonany dotychczas OSOZ zamierzał po tym meczu utrzymać miano niepokonanej ekipy 2 ligi, lecz Cooler Club nie zamierzał się łatwo poddawać. Obie drużyny grały bardzo przemyślanie. Wynik w 4 minucie otworzył Wojciech Florczuk, lecz szybko do wyrównania doprowadził Kacper Pietrzykowski. Ku zaskoczeniu, w 12 minucie Cooler Club objął prowadzenie po trafieniu Czechowskiego, a w 14 minucie mieliśmy już 3:1 po golu Dworaka! Faworyt został podstawiony pod ścianą, lecz szybko gola kontaktowego zdobył Majewski. Mimo to, do przerwy underdog schodził zasłużenie prowadząc 3:2. Z niecierpliwością czekaliśmy na drugą połowę. Kilkadziesiąt sekund po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę do remisu doprowadził Daniel Ochojski, a na tablicy pojawił się remis 3:3. Cooler Club zamierzał walczyć, lecz bramka Mateusza Dworaka w 24 minucie dająca prowadzenie 4:3 była ostatnim ciosem, jaki byli w stanie wyprowadzić zawodnicy w białych narzutkach. Od tego momentu faworyt przejął inicjatywę, szybko objął prowadzenie, którego już nie oddał do samego końca. Ostatecznie, po bramkach Majewskiego, Wójcickiego, Przybyły oraz Florczuka, OSOZ zdobywa kolejny komplet punktów, pozostając jedyną niepokonaną drużyną w 2 lidze.