20Adam Szumigaj
9Michał Tobik 35'
11', 13', 14'
  10 9

Tabela 2 ligi wskazuje, że COLDGROUP znacznie wyżej plasuje się od swojego poniedziałkowego rywala, Geodis. Ale jakby się przypatrzeć, to ich wyniki różnią się jednym spotkaniem, które COLGGROUP zapisało na swoją korzyść. Jak niewiele więc brakuje by kogoś nazwać outsiderem a innego faworytem, jak będzie po 40 minutach rywalizacji? Geodis niemrawie weszło w mecz, szybko stracili kontakt z rywalami i jeszcze szybciej narastała u nich frustracja i zniechęcenie. Ten moment przedłużył się do końca pierwszej części gry i trzeba było się nastawić na odrabianie 5 bramkowej straty. To co zaimponowało w drugiej połowie to błyskawiczna zmiana myślenia i wyrzucenie tego wszystkiego co było złe przez ostatnie 20 minut. Pod sam koniec meczu COLDGROUP prowadził tylko 8-6 i nie mogli czuć się spokojnie przed ostatnimi minutami wiedząc, że w gazie są piłkarze Geodis. Podobnie jak w poprzednich meczach na tym boisku, zespół lepszy przez całe spotkanie potrafił powiększyć przewagę i przypieczętować zwycięstwo, które im się należało. Geodis na pewno zapamięta szczególnie ostatnie nieudane minuty, ale pogoń za czymś co dawno uciekło była nie lada miłą niespodzianką.