11Mateusz Kozik 25'
19'
4Łukasz Jędrzejczak 14', 19'
  11 9

Brnący jak burza po awans zespół JAREMAR podejmował Politechnikę Śląską. Początek spotkania był dosyć spokojny, lecz faworyt rozpędzał się z minuty na minutę. Już w 4 minucie Kamil Gondek wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a to był dopiero początek. Ten sam zawodnik w 7 minucie trafił po raz kolejny. Politechnika starała się zdobyć trafienie kontaktowe, lecz żelazna defensywa zespołu JAREMAR zdecydowanie utrudniała jakiekolwiek działania pod ich bramką – przecież nie bez powodu mogą pochwalić się tak znakomitym bilansem bramkowym. W 14 minucie mieliśmy już 3:0, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Jędrzejczak. Na minutę przed zmianą stron ponownie gola zdobył Jędrzejczak, przez co do przerwy mieliśmy 4:0 dla faworyta. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Dobry start zaliczyli zawodnicy Politechniki, którym w końcu udało się przełamać. Gola w 23 minucie zdobył Mariusz Zalewski, lecz to tylko podrażniło piłkarzy JAREMAR, którzy od tego momentu zdominowali swojego przeciwnika. Cały kolektyw przyczynił się do końcowego rezultatu. Ostatecznie mecz zakończył się przy stanie 11:1 dla znajdującego się w fantastycznej formie JAREMAR, dzięki czemu za tydzień obejrzymy starcie dwóch niepokonanych dotąd drużyn w 3 lidze.