Netology vs Cooler Club

Netology
8 - 3
Cooler Club

Obie drużyny twardo ruszyły od pierwszych minut. Początek spotkania należał do Netology, który szybko wyszedł na prowadzenie, a autorem pierwszego trafienia był Adrian Gołębiewski. Zawodnicy Cooler Club szukali swojej szansy, lecz pierwsza odsłona w ich wykonaniu była niezwykle pechowa. Gracze Netology przez długi okres czasu nie potrafili pójść za ciosem, jednak w końcu nastąpiło przełamanie w ich szeregach – i to w samej końcówce pierwszej odsłony. Dwa trafienia do szatni autorstwa Gołębiewskiego oraz Lewickiego postawiły Cooler Club w trudnej sytuacji przed drugą połową. Po zmianie stron piłkarze w czarnych trykotach ruszyli do ofensywy. Szybki gol Pietrzykowskiego dodał wiatru w żagle jego drużynie, a już chwile później gola kontaktowego zdobył Igor Zagórowski. Na odpowiedź ze strony Netology nie musieliśmy długo czekać. Trafienie Pawła Kabuta chwilę po rozpoczęciu gry ze środka to był dopiero początek. W 26 oraz 28 minucie dwa trafienia zaliczył Sebastian Lewicki, przez co na tablicy znów mieliśmy kilkubramkowe prowadzenie kandydata do awansu. Jeszcze przed końcem do siatki trafił Lewicki oraz Bialik, a ostatnie słowo należało do Mateusza Dworaka, którego gol zamknął mecz przy stanie 8:3 dla Netology, który z 12 punktami wciąż liczy się w walce o premiowanie do wyższego szczebla rozgrywkowego.