OSOZ vs Geodis

OSOZ
9 - 3
Geodis

Niepokonany dotychczas OSOZ obrał drogę po awans, więc nie mógł pozwolić sobie na potknięcie. Po drugiej strony barykady mieliśmy Geodis, który znajduje się na przedostatniej lokacie. Od początku spotkania faworyt ruszył do przodu, a na pierwszą bramkę Kamila Majewskiego musieliśmy czekać do 4 minuty. Niedługo później ten sam gracz trafił po raz kolejny i mieliśmy już 2:0. Biali nie zamierzali odpuszczać, efektem czego w 10 minucie był gol kontaktowy autorstwa Pawła Mazurka. OSOZ nie zamierzał wprowadzać nerwowej sytuacji, a powrót do dwubramkowego prowadzenia nastąpił bardzo szybko. Jeszcze przed przerwą trafienie na 2:3 zaliczył Bartosz Wierzba, dając kolegom jednocześnie znak do walki w drugiej odsłonie. Po zmianie stron faworyt pokazał, że nie zamierza dzielić się punktami. Kompletna dominacja, cztery trafienia Kamila Majewskiego oraz po jednym golu Barbuletisa oraz Przybyły pozbawiły Geodis złudzeń. Jedyne trafienie przed końcem spotkania dla białych zaliczył Krzysztof Płonka. Mecz zakończył się przy stanie 9:3 dla OSOZ, który przewodzi w tabeli z czteropunktową przewagą nad drugim zespołem COLDGROUP, z którymi zmierzą się już za tydzień!