COLDGROUP

14Radosław Podgórski 24'
4', 19', 28', 30'
8Adrian Szczech 1', 3', 10', 13', 19', 30', 32', 33'
15', 16', 18', 20', 23', 24', 29', 34'
1Marcin Pawlik
3Tomasz Tomczyk
20Adam Szumigaj
13Łukasz Partyła
9Michał Tobik 4', 15', 16', 18', 20', 23', 28', 29', 34'
1', 3', 13', 32'
  18 16 1

Ten mecz był potyczką między drużynami z dwóch różnych końców tabeli drugiej ligi – Cold Group, które walczy wraz z OSOZ i Novichemem o fotel lidera, oraz Sopra Steria. Niebiescy od samego początku przystąpili do ataku. Po pierwszych pięciu minutach na tablicy wyników było już 3:0. Chwilę później pierwszą bramkę zdobyła Sopra Steria. Jednak na niewiele się to zdało, ponieważ pozostała część pierwszej połowy należała już tylko do Cold Group. Jej licznik przed gwizdkiem kończącym tę część gry zatrzymał się na dziesięciu trafieniach. Po zmianie stron niebiescy ponownie mieli grę pod kontrolą, raz po raz zmuszając bramkarza rywala do kapitulacji. Chwila przełamania zawodników w czarnych trykotach, która nastąpiła po dwudziestej szóstej minucie pozwoliła im zdobyć dwie bramki, jednak w ostatecznym rozrachunku nie miały one większego znaczenia, ponieważ Cold Group pokonało ich 18:3. Co ciekawe wszystkie te bramki wykreowała i zdobyła „złota trójka” w składzie: Radosław Podgórski, Adrian Szczech oraz Michał Tobik, którzy trafili odpowiednio raz, osiem i dziewięć razy. Dzięki takim liczbom Szczech i Tobik są liderami klasyfikacji strzelców drugiej ligi.