15'
1Igor Kowal
18Artur Jurczak 33', 34'
  7 6

Przystępując do tego meczu, ProPoint miał na swoim koncie jedno zwycięstwo, a Habasit znał tylko smak porażki. W związku z tym ten mecz dla biało-zielonych mógł być doskonałą okazją do podreperowania choć trochę swojego dorobku punktowego. Gdy Mateusz Wicherek zdobył pierwszą bramkę i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, nic nie zapowiadało tego, co się miało za chwilę wydarzyć, bowiem do końca pierwszej połowy punktował już tylko Habasit. Zespół ten zakończył pierwszą część gry z dorobkiem 3:1. Po zmianie stron nie zamierzał zwalniać tempa. Już w dwudziestej drugiej minucie Michał Szczypa podwyższył wynik. ProPoint próbowało kreować swoje akcje, ale często były one niczym bicie głową w mur. Habasit wyjątkowo skutecznie potrafił się bronić. W trzydziestej trzeciej minucie po kolejnych dwóch trafieniach dla swojej ekipy wspomniany Szczypa skompletował klasycznego hattricka. Oba zespoły zanotowały przed końcowym gwizdkiem jeszcze odpowiednio jedno i dwa trafienia, jednak w kontekście rozstrzygnięcia o zwycięstwie nie miało to znaczenia – Habasit z dużą przewagą wygrał to spotkanie i zanotował pierwsze punkty w sezonie.