9Marcin Łukomski 28'
21', 26', 30'
10Damian Otwinowski
  10 7

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą po raz drugi w obecnym sezonie. Wynik pierwszego starcia został zweryfikowany jako walkower na korzyść Plastic Omnium, ale gracze Eco Dla Firm w 8 tygodniu rozgrywek pokazali, że nieprzypadkowo wówczas na boisku okazali się lepsi. Mecz miał dość niecodzienny przebieg, a obie drużyny zdobywały gole seriami. Jako pierwsi zaatakowali zawodnicy Eco Dla Firm, którzy w pewnym momencie prowadzili już 4:0. Plastic Omnium otrząsnął się jednak z przewagi rywali i szybko zaczął odrabiać straty, zdobywając w przeciągu trzech minut trzy gole. Lider 1 Ligi był bardzo bliski doprowadzenia do remisu jeszcze przed przerwą, ale piękny strzał jednego z zawodników w białej koszulce zatrzymał się na słupku. Mogło się wydawać, że druga połowa przyniesie sporo emocji i będziemy świadkami wyrównanego pojedynku, tymczasem ponownie do głosu doszli gracze Eco Dla Firm. Sześć strzelonych goli z rzędu nie pozostawiło wątpliwości, która z drużyn będzie górą w tym pojedynku, a największe brawa należą się Arturowi Szastakowi, autorowi siedmiu bramek w tym meczu. Plastic Omnium odpowiedział jeszcze jednym trafieniem, ale pozwoliło ono jedynie poprawić swój dorobek strzelecki Adrianowi Modelskiemu, jednak na końcowe rozstrzygnięcie nie mogło mieć już wpływu. Pierwsza porażka lidera 1 Ligi w obecnym sezonie stała się zatem faktem, z kolei Eco Dla Firm udowodniło, że nie rezygnuje z walki o podium.