88Piotr Zieliński 11', 33'
6Adam Mania 14', 21', 22', 28'
33', 39'
  7 6

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Rockwell Automation a Eco Dla Firm, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. Obie ekipy w poprzednich tygodniach rozgrywek 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, miewały wahania formy, a w tabeli dzieliły je zaledwie 2 punkty. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły czwartek rywalizowali z drużyną Voestalpine. Gracze występujący w żółto-czarnych strojach pokonali swoich rywali w rozmiarach 10:7, zapewniając sobie wygraną w drugiej połowie meczu. Natomiast goście przed tygodniem, zostali ukarani walkowerem za spotkanie przeciwko zespołowi Voestalpine. Stało się tak dlatego, ponieważ drużyna Eco Dla Firm nie stawiła się na mecz. Rywalizacja rozpoczęła się od wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się grać odpowiedzialnie w obronie, neutralizując ataki rywali, już w środkowej strefie boiska. Pierwsza bramka w tym spotkaniu, padła dopiero po upływie 11 minut, a na listę strzelców jako pierwszy wpisał się zawodnik Rockwell – Piotr Zieliński. Po tym golu gospodarze poszli za ciosem i już po zaledwie 3 minutach, Adam Mania wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. Przed przerwą piłkarze Eco Dla Firm zdołali odpowiedzieć swoim przeciwnikom jednym golem, którego zdobył Damian Otwinowski. Przy zmianie stron gospodarze prowadzili zatem 2:1. Na początku drugiej połowy nastąpiło wyraźne ożywienie gry obu drużyn. Już po pierwszym gwizdku arbitra, gracze Rockwell Automation zdecydowanie ruszyli do przodu, szybko zdobywając kolejne dwa gole, wychodząc tym samym na prowadzenie 4:1. Jednak goście bardzo szybko postarali się o zredukowanie straty do rywali, trafiając odpowiednio w 26 oraz 27 minucie gry. Jednak końcowe fragmenty spotkania ponownie należały do graczy gospodarzy, którzy zdominowali piłkarzy Eco Dla Firm, kolejnymi bramkami pieczętując swoją wygraną. Choć goście próbowali w końcówce nawiązać równą walkę z przeciwnikami, byli bardzo nieskuteczni pod ich polem karnym. Ostatecznie Rockwell Automation pokonał Eco Dla Firm 7:4, wygrywając drugą konfrontację z rzędu.