Rockwell Automation vs Plastic Omnium

Rockwell Automation
4 - 6
Plastic Omnium

Niebywały mecz oglądaliśmy w poniedziałkowy wieczór w hali Kresowa w Sosnowcu. Jak bardzo niebywały ? Bardziej niż ostatni wpis Kingi Rusin. Plastic Omnium podejmował Rockwell Automation i mocno zaznaczył swoją przewagę już w pierwszych minutach. Zgodnie z oczekiwaniami wyszli na 3-0 i tak też skończyło się pierwsze 20 minut rywalizacji. Odmieniony Rockwell Automation odciął się od tego co działo się chwilę temu i korzystając z nieskuteczności napastników Plastic Omnium, którzy mogli jeszcze podwyższyć, sami zaczęli grać zgodnie z oczekiwaniami. Nie dość, że odrobili straty to zdołali wyjść na prowadzenie, a Adrian Modelski czekając na dogodną piłkę do próby strzału na bramkę nadal nie umiał się odblokować. Minuty mijały ale mijało też chwilowe usztywnienie w ataku Plastic Omnium i znaleźli odpowiednią drogę by wrócić na swoje tory. Wspomniany wcześniej Adrian Modelski mocno przyczynił się do końcowej pogoni i zwycięstwa swojego zespołu 6-4. Rockwell Automation może sobie pluć w brodę, że nie wykorzystał takiej szansy, natomiast Plastic Omnium umacnia się na pozycji lidera i w jasnych barach mogą spoglądać w przód.