Eco Dla Firm vs ProPoint Gliwice

Eco Dla Firm
1 - 5
ProPoint Gliwice

Obie drużyny potrzebowały trzech punktów, wciąż liczą się w walce o awans, a miejsca na potknięcia nie ma już na tym etapie. Mobilizację od pierwszych minut widzieliśmy z obu stron. Mimo początkowych ataków graczy z Gliwic, to piłkarze Eco Dla Firm objęli prowadzenie – w 4 minucie dobrym strzałem z rzutu wolnego popisał się Artur Szastak. ProPoint postanowił szybko nadrobić straty, a już po chwili na tablicy mieliśmy remis, a autorem gola wyrównującego był Maciej Baic. Przez większy okres czasu pierwszej odsłony mimo ofensywnych zapędów długo nie byliśmy świadkami żadnego trafienia. Gdy wydawało się, że do przerwy nic już nie ulegnie zmianie, Maciej Baic ponownie wpisał się na listę strzelców, tym samym wyprowadzając swoją ekipę na prowadzenie. Po zmianie stron gracze Eco Dla Firm ruszyli do ofensywy, jednak Gliwiczanie bardzo dobrze spisywali się w defensywie. Czas upływał, a na tablicy wciąż jednobramkowe prowadzenie ProPointu. Końcówka należała już do biało-pomarańczowych, którzy wykorzystali grę w przewadze i wpakowali przeciwnikowi jeszcze 3 bramki. Ostatecznie mecz zakończył się przy stanie 5:1 dla ProPoint Gliwice, który po tym zwycięstwie meldują się na fotelu wicelidera.