Plastic Omnium vs Eco Dla Firm

Plastic Omnium
5 - 0
Eco Dla Firm

Mecz został zweryfikowany jako walkower ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika w szeregach drużyny Eco Dla Firm.

Odwieczna rywalizacja plastiku z ekologią, nie tylko w przestrzeni publicznej ale też na innych polach. Sport zna przypadki kiedy za samą rywalizacją sportową kryje się coś więcej, czasem ma to zabarwienie polityczne, ale tym razem chodzi o coś co dotyczy nas wszystkich. Kończąc patetyczny ton, spotkanie Eco Dla Firm z Plastic Omnium mogło elektryzować, w końcu wszyscy dobrze wiemy jak dobrze potrafią się prezentować wyżej wymienione zespoły. Początkowe 20 minut to dominacja Eco Dla Firm, niemal nie tracili piłek i grali praktycznie bezbłędnie. Druga połowa dla Plastic Omnium była niezwykle trudna, musieli wyciągnąć z niekorzystnego wyniku 2-5. Nie postawili na sobie krzyżyka i wyciągnęli na 4-5, to było jednak ostatnie tchnienie Plastic Omnium i upadek z sił wykorzystali najlepiej jak się da rywale. Po dwóch brawurowych akcjach Eco Dla Firm mogło się cieszyć nie tylko z bramek ale z pewnej wygranej nad poważnym konkurentem.