Freshmed vs Saint Gobain

Freshmed
6 - 4
Saint-Gobain Sekurit

To spotkanie było meczem na szczycie tabeli Ekstraklasy, bowiem zmierzyli się dziś ze sobą dwaj pretendenci do tytułu mistrza. Pierwsze dziesięć minut tego spotkania należało zdecydowanie do ekipy Saint Gobain, która raz po raz punktowała Freshmed, doprowadzając do czterobramkowego prowadzenia. Jednak nawet taki wynik nie był w stanie podciąć skrzydeł zawodnikom w czarnych trykotach, którzy pomimo falstartu rozpoczęli sukcesywne odrabianie strat. Jeszcze przed przerwą pokonali bramkarza rywala trzykrotnie, doprowadzając do stanu 2:3. Po zmianie stron niemoc strzelecka Saint Gobain trwała w najlepsze, a „bezpieczny wynik” w postaci czterobramkowego prowadzenia stopniał niczym płatek śniegu na otwartej dłoni. Freshmed z kolei dalej sukcesywnie pracował nad wyrównaniem wyniku, które nastąpiło w trzydziestej trzeciej minucie za sprawą trafienia Mateusza Majchrzaka. Ostatecznie licznik zatrzymał się na sześciu trafieniach. Tym samym Freshmed wyszedł z tego spotkania z tarczą i pokazał, że na boisku niemożliwe nie istnieje.