Netology vs OSOZ

Netology
3 - 8
OSOZ

W pierwszym meczu sezonu Netology wywalczyło trzy punkty z Sopra Sterią. OSOZ nie miało tyle szczęścia i musiało się podzielić dorobkiem z Hard Plastem Tychy, w związku z czym granatowi byli podwójnie zmotywowani, by dobrze wejść w to spotkanie i od razu wywalczyć przewagę. Plan został zrealizowany w stu procentach. Po czterech minutach OSOZ prowadziło czterema bramkami, a Kamil Majewski już wtedy skompletował hat-tricka. Chwilę później Tomasz Przybyła podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Wtedy też do głosu doszła ekipa Netology, zdobywając dwa gole. To dało mały płomyk nadziei na poprawienie rezultatu w drugiej połowie. W dwudziestej ósmej minucie Sebastian Lewicki strzelił bramkę na 3:5, jednak potem do głosu dochodzili już tylko zawodnicy OSOZ. Koniec końców to granatowi wyszli z tarczą z tego spotkania, dzięki czemu trzy punkty wędrują na ich konto.