5', 11'
7Mateusz Fornal 32', 38'
9Marcin Łukomski
  11 8

Pierwsza liga ruszyła na dobre, przyzwyczailiśmy się już do większej ilości bramek pod halą, co buduję większą różnice między dwoma skrajnymi zespołami ale zarazem nie rodzi to ryzyka małej ilości emocji w spotkaniach. Pierwsza połowa spotkania Eco dla Firm z PwC SDC potwierdziła nam pierwszy scenariusz, ponieważ początkowy bramkowy remis 2-2 przerodził się w jednostronne starcie i przed upływem 20 minuty Eco Dla Firm zbudowało przewagę 7-2. Druga połowa tylko nasiliła niemoc ekipy PwC SDC, wynik oscylował w granicy 9 bramkowej przewagi w pewnym momencie i kwestia zwycięstwa Eco Dla Firm była już przesądzona. Na szczęście PwC SCD mocno zapadła w pamięć ostatnimi minutami i podreperowała wynik strzelając 2 bramki na swoje konto. Na słowa uznania zasługuje Artur Szastak, którego 7 bramek mocno przyczyniło się do tak atrakcyjnego widowiska.