7Paweł Grześka
5Michał Cisowski 9', 31'
4Grzegorz Lewandowski
  10 7 1

Faworytem starcia pomiędzy zespołami Plastic Omnium a Habasit, przed rozpoczęciem meczu, była ekipa rozstawiona w roli gości. Choć piłkarze Habasit jeszcze w poprzednim sezonie swoje mecze rozgrywali na poziomie 2 Ligi, na boisku prezentowali równą, solidną grę, która zapewniła im awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Goście w rozgrywkach jesiennym zajęli w tabeli 3 lokatę, do lidera tracąc zaledwie 3 punkty. Natomiast gospodarze w ubiegłym sezonie prezentowali bardzo zróżnicowaną formę, co ostatecznie przełożyło się na ich 9 miejsce w 1 Lidze, z dorobkiem 13 oczek. Jednak spotkanie wbrew początkowym założeniom, w pierwszych minutach zostało zdominowane przez piłkarzy gospodarzy. Gracze Plastic Omnium wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie rywalizacji, a gola otwierającego wynik meczu zdobył
Adrian Modelski. Ten sam zawodnik już minutę później ponownie trafił do siatki rywali, błyskawicznie powiększając prowadzenie swojej ekipy. Po tym trafieniu ofensywa strzelecka gospodarzy trwała dalej, co w pierwszej części gry przyniosło im kolejne 3 gole. Na 5 bramek zdobytych przez Plastic Omnium w pierwszej połowie, goście zdołali odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem, którego autorem był Adrian Bagiński. Choć drugie 20 minut rozpoczęło się od trafienia graczy Habasit, dalsza część rywalizacji toczona była ponownie pod dyktando gospodarzy, którzy zdobywali kolejne bramki. Z poziomu murawy gra piłkarzy gości nie wyglądała najgorzej, jednak nie byli oni w stanie na przestrzeni całego spotkania, nawiązać wyrównanej walki z rywalami. Ostatecznie Plastic Omnium pokonał Habasit 10:3, znakomicie otwierając sezon zimowy Sportowej Ligi Firm. Graczem meczu został wybrany Adrian Modelski, który zdobył dla swojego zespołu 7 bramek i zaliczył 1 asystę.