Turbo-tec vs ArchiDoc

Turbo-tec
6 - 5
ArchiDoc

Z dobrej strony mogą się jeszcze pokazać szczególnie takie zespoły, które mają trochę do życzenia myśląc o swoich rezultatach. Być może tego rodzaju stan mają zespołu ArchiDoc i Turbo-Tec, które w ostatniej kolejce rywalizowały o miejsca 11-15 w fazie finałowej 3 ligi. Jeśli któryś zawodnik nie zdążyłby zawiązać sznurówek butów po inaugurującym gwizdku mógłby sporo przegapić. W 6 minucie mieliśmy wynik 2-2, bramkarze nie nadążali by sięgać po piłki, bo zaraz doganiało ich kolejne zagrożenie bramkowe. Po szybkiej burzy nastąpił spokój i 3-2 z prowadzeniem schodził na przerwę ArchiDoc. W 29 minucie na 5-4 pierwszy raz w tym spotkaniu na prowadzenie wyszedł Turbo-tec i przełamało to pewien znany nam schemat. 4 minuty przed końcem wyrównał jeden z zawodników ArchiDoc i konia z rzędem temu kto mógł przewidzieć ile jeszcze może się wydarzyć w ostatnich 180 sekundach. W tym przedziale zmieścił się tylko Krystian Żuraw pieczętując zwycięstwo Turbo-Tec 5-4. To daje im 12 miejsce, natomiast ArchiDoc była bardzo blisko pierwszego zwycięstwa ale muszą pogodzić się z 15 miejscem w lidze.