KPMG vs IVIA

KPMG
4 - 1
IVIA

Na boisku numer 2 rozgrywają się losy miejsc 11-15 w ramach 3 ligi SLF. Najpierw pojawiły nam się zespoły KPMG i IVIA, zaraz potem miał zaprezentować się Turbo-tec z Archi Doc. Sam mecz nie rozkręcał się za szybko, 12 minuta trochę nas pobudziła, a konkretnie KPMG, które wyszło na prowadzenie i zapomnieliśmy o niemocy ofensywnej u ekip. Bo zaraz potem wyrównała IVIA, tak jakby wstydząc się czekała aż ktoś zagra pierwsze akordy na murawie. Druga połowa to jeden człowiek, Bartek Kałachowski, który chciał wyjść przed szereg, a może wcale nie chciał tylko przyszło jego 20minut, kiedy zrobił z meczu indywidualny sport. Mowa tu o 3 bramkach w 14 minut które ułożyły spotkanie dla KPMG i trochę podcięły skrzydła ekipie IVIA. Z dobrymi humorami do pucharu ligi mogą zatem przystępować KPMG, mówi się, że jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, KPMG-uwierz w to.