Zannini Poland vs BMZ Poland

Zannini Poland
4 - 2
BMZ Poland

W tym meczu trudno było wskazać faworyta, obie drużyny miały tą samą liczbę punktów, przez co wstrzymywaliśmy się z typami co do tego meczu. Obie drużyny od pierwszych minut były aktywne. Dobrze spisywała się defensywa BMZ Poland, tak samo gracze Zannini – radzili sobie z pojedynczymi zrywami najbardziej aktywnego zawodnika spośród graczy w czarnych strojach – Kamila Borawskiego. W 10 minucie bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Fabrizio Borgomastro, jednak długo jego zespół nie utrzymali prowadzenia – w 14 minucie Warzecha wyrównał wynik spotkania. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron emocji również nie brakowało. Ponownie Zannini Poland wyszło na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się William Giovani Jemmet. Gracze BMZ Poland raz po raz atakowali, lecz skuteczność zawodziła – aż do 33 minuty, wówczas gola zdobył Kamil Borawski – trzeba przyznać, że zapracował na tę bramkę. Kibice na ławkach szaleli, motywując swoją drużynę do kolejnego ruchu. BMZ poczuło szansę na wygraną w tym meczu, lecz wizja zwycięstwa prysła w 39 minucie. Gracze Zannini Poland wyszli z kontrą, a w akcji sam na sam górą był Fabrizio Borgomastro. Gdy BMZ rzuciło się do ataku w walce o remis, czerwoni wyszli z drugą kontrą – również skuteczną. William Giovanni Jemmet ustalił wynik na 4:2, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo w ostatniej kolejce.