ING Bank Śląski vs SoftServe

ING Bank Śląski
5 - 2
SoftServe

Faworytem tego starcia był niepokonany po podziale grup zespół ING Bank Śląski, lecz SoftServe zamierzał zrewanżować się za wrześniową porażkę. Początek meczu należał do biało-pomarańczowych, lecz zmarnowali oni kilka okazji. Jedna kontra graczy w czarnych strojach wystarczyła, by wyjść na prowadzenie – bardzo dobrym strzałem popisał się Zajchowski, lecz chwilę później mieliśmy już remis. Brak koncentracji SoftServe wykorzystał Arkadiusz Trzciński. ING przeważało, jednak brakowało im wykończenia. Ich przeciwnik raz po raz starał się kontrować, lecz nic nie wynikło z tych akcji i do przerwy mieliśmy 1:1. Chwila przerwy wystarczyła, by biało-pomarańczowi odmienili swój styl gry – przede wszystkim w ofensywie. Szybka bramka Sylwestra Denki na otwarcie drugiej odsłony dała jego zespołowi prowadzenie. W 27 minucie mieliśmy już 3:1 po bramce Biskupa. ING w dalszym ciągu atakowało, lecz ich rywal nie zamierzał wiecznie się bronić – czas działał na ich niekorzyść i musieli zacząć grać ofensywniej. Co prawda poskutkowało to dwoma straconymi bramkami w 34 i 35 minucie autorstwa Prusaczyka i Habrata, jednak ostatnie słowo należało do SoftServe – Bartosz Zajchowski otworzył oraz zamknął wynik meczu – ostatecznie ING Bank Śląski wygrywa 5:2, zapewniając sobie tym samym 6 miejsce na koniec sezonu.