ArchiDoc vs IVIA

ArchiDoc
4 - 4
IVIA

Obie drużyny niewiele dzieli w tabeli, co prawda IVIA po podziale ligi na grupy zwyciężyła oraz zremisowała, dzięki czemu plasuje się wyżej w tabeli od swojego przeciwnika, lecz te różnice są tak niewielkie, że warto odstawić typowanie na bok i poczekać na mecz. I boisko wszystko zweryfikowało. Od początku oba zespoły grały jak równy z równym. Wynik w 10 minucie otworzył Marcin Lis, a chwilę po nim na listę strzelców wpisał się kolejny zawodnik IVII – Tomasz Chmielewicz. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego gola kontaktowego udało się zdobyć drużynie ArchiDoc, a stratę do przerwy zmniejszył Michał Dyjas. Tuż po zmianie stron drugą bramkę na swoje konto dopisał Marcin Lis, lecz w tym momencie ich przeciwnik rzucił się do ofensywy – i zrobił to bardzo skutecznie. Po bramce Długosza i Krotofila mieliśmy na tablicy remis 3:3. Jeszcze przed końcem w obu drużynach padło po jednej bramce, ponownie autorstwa Krotofila oraz Lisa – przez co na tablicy po 40 minutach mieliśmy 4:4 i obie ekipy dzielą się punktami.