Zannini Poland vs Politechnika Śląska

Zannini Poland
3 - 2
Politechnika Śląska

W znacznie lepszym położeniu w tabeli znajduje się Politechnika Śląska od swojego czwartkowego rywala, ekipy Zannini Poland. Czy będą to w stanie udowodnić na boisku, lub czy Zannin Poland po serii nieudanych występów będzie umiało się przełamać, na to odpowiedzi miało dać boisko numer 3 na Stadionie Śląskim. Zgodnie z tradycją Politechnika Śląska uciekła rywalom naruszając pewność siebie po drugiej stronie boiska. W powietrzu wisiały zmiany w tabeli wyniku, ale nikt nie zdołał tego przypieczętować w pierwszej połowie. Druga podejściem obu drużyn nie różniła się specjalnie, ale piłka znacznie bardziej kleiła się do nóg Zannini Poland. Dokładali nogę w ostatniej sekundzie w sytuacjach, w których przez pierwsze 20 minut byli spóźnieni. Skutkowało to odrobieniem strat i przy frustracji Politechniki Śląskiej szansą na objęcie prowadzenia. Tak też się stało i po raz kolejny przekonujemy się, że Czesław Michniewicz mówiąc o wyniku 2-0, że to najniebezpieczniejszy rezultat, wiedział co mówi. Tym samym Zannini Poland włącza się do gry z górą tabeli i wszystko naprawdę jest jeszcze możliwe.