BMZ Poland vs SoftServe

BMZ Poland
4 - 3
SoftServe

Trudno było wskazać przed tym starciem faworyta, bowiem niewiele dzieli oba zespoły. Od pierwszych minut lepiej prezentował się SoftServe, a bramkę już w 2 minucie zdobył Łukasz Wysocki. Od tego momentu gra toczyła się bardziej w środku pola, z pojedynczymi akcjami na bramkę. W 13 minucie mieliśmy już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Zajchowski. Gracze BMZ Poland bili głową w mur – pierwsza odsłona z pewnością nie należała do udanych, większość akcji zatrzymywała się już na bloku defensywnym, bramkarz nie miał zbyt wiele do roboty w tej części gry. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa była już kompletnie inna. W 23 minucie gola kontaktowego zdobył Patryk Nocoń, jednak zawodnicy BMZ nie potrafili utrzymać koncentracji, przez co już po paru sekundach dorobek bramkowy SoftServe powiększył Bartosz Zajchowski. Niedługo później Kamil Borawski wpisując się na listę strzelców zmniejszył stratę do przeciwników. Od tego momentu długo widzieliśmy na tablicy rezultat 3:2. Gdy wydawało się, że już nic się nie zmieni w tym spotkaniu, minutę przed końcem na 3:3 trafił Patryk Nocoń. Kibice BMZ na trybunach szaleli, lecz to nie był koniec emocji. W ostatniej akcji meczu ponownie rolę główną odegrał Patryk Nocoń, który to trafieniem tuż pod poprzeczkę zapewnił swojej ekipie 3 punkty, samemu kompletując hat-tricka! Radość po meczu była nie do opisania, gracze BMZ wiwatowali, ściskając jednocześnie swojego bohatera. SoftServe dał sobie wyrwać praktycznie pewne punkty w ostatnich sekundach, lecz taka jest już piłka – i właśnie za to ją kochamy.