ING Bank Śląski vs Zannini Poland

ING Bank Śląski
5 - 2
Zannini Poland

Dla graczy Zannini Poland był to drugi mecz rozegrany w tym tygodniu. W poniedziałek ponieśli oni minimalną porażkę z SoftServe 0:1, z kolei ING Bank Śląski w poprzedniej kolejce pokonał BMZ Poland 2:0. W czwartkowym meczu szybko okazało się, że tym razem goli będę więcej, bowiem worek z bramkami rozwiązał się błyskawicznie. ING Bank Śląski bardzo szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, wykorzystując dwie pierwsze okazje, a nim upłynęło 10 minut gry, obie drużyny trafiły jeszcze po jednym razie. Zannini Poland jeszcze przed przerwą dążył do zdobycia kontaktowego gola, ale mimo kilku dogodnych sytuacji, ta sztuka udała mu się już w drugiej części gry. Gracze w czerwonych koszulkach uwierzyli w możliwość zdobycia choćby punktu, jednak w ostatniej fazie meczu nadziali się na dwie kontry rywali, które skutecznie wykończył Sylwester Denko, kompletując tym samym hat-tricka. Kluczowy dla losów spotkania okazał się zatem jego początek, nieco przespany przez zawodników Zannini Poland, a szybko stracone trzy gole nie pozwoliły odwrócić losów pojedynków. ING Bank Śląski jako jedyna drużyna wśród walczących o miejsca 6-10 ma na koncie 6 punktów po dwóch meczach.