SoftServe vs Zannini Poland

SoftServe
1 - 0
Zannini Poland

Mecz pomiędzy zespołami SoftServe a Zannini Poland, zapowiadał się jako rywalizacja drużyn, które po sezonie zasadniczym 3 Ligi Sportowej Ligi Firm, trafiły do grupy walczącej o miejsca 6-10. Zawodnicy rozstawieni w tej konfrontacji w roli gospodarzy, przed tygodniem podzielili się punktami z drużyną Politechniki Śląskiej, remisując tamto starcie 1:1. Natomiast goście w swoim poprzednim spotkaniu, również nie wywalczyli pełnej puli punktów, remisując w meczu przeciwko ekipie Turbo-tec 3:3. Spotkanie rozpoczęło się od dość wolnej gry obu zespołów. Zarówno gracze gospodarzy jak i gości, starali się długo rozgrywać piłkę, dokładnie przygotowując kolejne akcje. Jednak kolejne ataki obu ekip były bardzo nieskuteczne, co przekładało się na wiele niecelnych strzałów, poza obręb bramki. Do przerwy widniał zatem rezultat 0:0. W drugiej części gry obraz meczu znacząco się nie zmienił, jednak widoczne było ożywieni w szeregach obu drużyn, które chciały jako pierwsze zdobyć gola. Ta sztuka udała się zawodnikom SoftServe w 25 minucie rywalizacji. Gola dającego prowadzenie gospodarzom zdobył Łukasz Wysocki. Po tym golu większą aktywność na boisku zaczęli wykazywać piłkarze Zannini, którzy dążyli do wyrównania. Choć goście wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, nie byli w stanie ich wykorzystać. Ostatecznie SoftServe pokonał Zannini Poland 1:0, dzięki czemu zajmuje obecnie 2 lokatę w tabeli swojej grupy.