Geodis vs Cooler Club

Geodis
2 - 2
Cooler Club

Spotkanie pomiędzy zespołami Geodis a Cooler Club, zapowiadało się jako mecz drużyn, które zajmowały czołowe lokaty w tabeli rundy finałowej 3 Ligi Sportowej Ligi Firm. Piłkarze rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy, przed tygodniem podzielili się punktami z ekipą BNP Paribas, po remisie 1:1. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, pokonali zespół Lider Taxi 5:2, co było dla nich siódmym zwycięstwem w rundzie jesiennej. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu zespołów, które przede wszystkim starały się bronić dostępu do własnej bramki. Wiele akcji kończyło się już w środkowej strefie boiska, co przynosiło niewiele okazji podbramkowych. Pierwszy gol w meczu padł dopiero w 15 minucie rywalizacji, a na listę strzelców wpisał się gracz Cooler Club – Mateusz Czechowski. Jednak jeszcze przed końcem pierwszej połowy gospodarzom udało się wyrównać stan rywalizacji. W 19 minucie do siatki przeciwników trafił Mateusz Witek, dając ekipie Geodis remis 1:1. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie gra obu drużyn nabrała większego tempa, jednak nadal nie przynosiło to pokaźnych efektów bramkowych. Dopiero w 32 minucie meczu na prowadzenie wyszli gospodarze, po golu Daniela Wierzbickiego. Jednak i tym razem przewaga jednej z ekip nie trwała długo. Już po upływie zaledwie 2 minut, do wyrównania doprowadzili goście, ustalając tym samym wynik rywalizacji na 2:2. Dzięki punktowi wywalczonemu w tym meczu, gracze Cooler Club utrzymali pozycję lidera w tabeli rundy finałowej 3 Ligi.