Cooler Club vs Lider Taxi

Cooler Club
5 - 2
Lider Taxi

Obie drużyny miały o co walczyć – pierwszy mecz po podziale tabeli, w dodatku grupy walczącej o awans do drugiej ligi – stawka była ogromna. Od początku obie ekipy zawzięcie ruszyły do przodu, dzięki czemu już w 4 minucie mogliśmy być świadkami gola otwarcia autorstwa Szymona Pieszczocha. Lider Taxi nie zamierzał ustępować, jednak długo nie potrafił znaleźć drogi do bramki przeciwnika. W 11 minucie Michał Kyzioł wyrównał, lecz to tylko podrażniło graczy w czarnych strojach. W 15 minucie ponownie Cooler Club znalazł się na prowadzeniu, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Czechowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron przez dłuższy okres czasu gra toczyła się w środku pola, lecz z minuty na minutę czarni rozkręcali się. W 28 minucie mieliśmy już 3:1 po bramce Pietrzykowskiego, jednak na tym licznik się nie zatrzymał. Śladami swoich kolegów poszedł Igor Zagórowski, który podwyższył prowadzenie na 4:1. W tym momencie żółci rzucili się do ataku, lecz wszystko, na co było ich jeszcze stać, to bramka Artura Wieczorka. Ostatnie słowo należało do piłkarzy Cooler Clubu, a wynik na 5:2 ustalił Mateusz Czechowski, dzięki czemu czarni zgarniają komplet punktów, pozostając wciąż niepokonaną drużyną w tym sezonie