2 - 0
MRW

Marcin Lis 14'
Marcin Lis 15'

Spotkanie pomiędzy zespołami IVIA z MRW, miało być meczem drużyn, które przegrywały swoje ostatnie konfrontacje. Obie ekipy zajęły miejsca w dolnej połówce tabeli grupy A 3 Ligi, trafiając tym samym w rundzie finałowej do rozgrywek o miejsca 11-15. Piłkarze rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy, w swoim ostatnim spotkaniu musieli uznać wyższość rywali z BMZ Poland, ulegając swoim rywalom 4:6. Natomiast goście przed tygodniem przegrali swój mecz przeciwko Cooler Club w rozmiarach 2:3, co było dla nich 3 porażką w sezonie jesiennym. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów, które w pierwszych minutach spotkania, przede wszystkim nie chciały jako pierwsze stracić bramki. Gra obu ekip była dość statyczna, z niewielką ilością okazji podbramkowych. Pierwszy gol w meczu padł w 14 minucie, a bramkę dającą prowadzenie drużynie IVIA zdobył Marcin Lis. Już minutę później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki rywali, dając gospodarzom dwubramkowe prowadzenie. Taki wynik utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron to „Niebiescy” byli w lepszej sytuacji. W drugiej części gry z odważniejszymi atakami ruszyli goście, chcąc zdobyć trafienie kontaktowe. Jednak kolejne akcje graczy MRW kończyły się nieudanymi strzałami, bądź dobrymi interwencjami bramkarza przeciwników. Zawodnicy IVIA również w drugiej części gry stworzyli sobie kilka sytuacji, jednak żadnej z nich nie zamienili już na bramkę. Ostatecznie IVIA pokonała MRW 2:0, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w sezonie.