PKF vs Politechnika Śląska

PKF
3 - 3
Politechnika Śląska

Po kilku dobrych spotkaniach szansę na objęcie czołowych lokat w 3 lidze B miały PKF i Politechnika Śląska grające miedzy sobą o ten przywilej. Długo gra rozgrywała się w środku boiska, piłkarze zabierali sobie wzajemnie piłkę a rzuty wolne i rzuty rożne nie przynosiły należytego rezultatu. Spotkanie otworzyła Politechnika Śląska ciesząc się w 15 minucie ze swojego trafienie. O to by za długo się nie cieszyli zadbał PKF wyrównując minutę później. W drugiej połowie na prowadzenie 3-1 wyszła ponownie Politechnika Śląska i mimo kilku błędów kontrolowała przebieg spotkania. Licząc już sekundy do końca, chwilę nieuwagi wykorzystał PKF trafiając na 2-3. Możemy sobie tylko wyobrażać co działo się w głowach wszystkich zawodników w ostatnich sekundach, że jeszcze przez obronę Politechniki Śląskiej zdołał się przedrzeć jeden z Piłkarzy PKT dając swojej drużynie upragniony i cenny remis. Ten wynik oznacza ścisk na górze tabeli i gwarancje emocji na kolejne spotkania.