MRW vs SoftServe

MRW
3 - 1
SoftServe

Mecz piątego tygodnia trzeciej ligi w grupie A rozpoczął się spokojnie, gdyż było to pierwsze spotkanie tych drużyn w Sportowej Lidze Firm. I choć raz jedna, raz druga drużyna testowała swoich przeciwników, to skuteczności brakowało.
W 23 minucie spotkania celny strzał na bramkę zaliczył Przemysław Suszek należący do drużyny MRW. Po sześciu minutach zaciętej walki w środku pola i kilku niewykorzystanych akcjach do piłki doszedł Jakub Czudek, strzelając piękna bramkę na 1:1. Zbliżając się już do końca meczu piłkarze SoftServe opadli z sił, starając się grać na remis. Odmienne zdanie było po stronie MRW. Dynamiczne zmiany zawodników w końcówce meczu pozwoliły zebrać owoc ciężkiej pracy drużyny. W końcówce meczu Piotr Sojka strzelił gola na 2:1 a po zaledwie dwóch minutach Artur Marek zapewnił zwycięstwo ekipy MRW. Jest to pierwsze zwycięstwo drużyny w 3 lidze, miejmy nadzieje że nie ostatnie. Z powodu porażki drużyna SoftServe zajmuje 7 miejsce w tabeli z 3 punktami, natomiast MRW zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli z 5 punktami na koncie.