KPMG vs ING Bank Śląski

KPMG
2 - 4
ING Bank Śląski

Obie drużyny przed tym spotkaniem zamykały ligową tabelę Grupy A 3 Ligi, mając za sobą passę meczów bez wygranej i bezpośredni pojedynek był doskonałą okazją do podreperowania skromnego dorobku punktowego dla którejś ze stron. Mecz od początku był otwarty, z dużą ilością sytuacji, ale pierwsza bramka padła dopiero w końcówce pierwszej połowy. Gracze ING Bank Śląski mieli sporo okazji, jednak przez długi czas nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego bramkarza rywali. Zawodnicy KPMG nie byli wyłącznie statystami na boisku i próbowali się odgryzać przeciwnikom, ale na przerwę schodzili przegrywając 0:1 po trafieniu Jakuba Habrata z 19 minuty. W drugiej połowie sytuacji nadal nie brakowało, a boiskowe wydarzenia sprawiły, że mecz nabrał jeszcze większych rumieńców. Najpierw ING Bank Śląski zdobył dwie bramki w przeciągu minuty i mogło się wydawać, że losy spotkania są już rozstrzygnięte, jednak rywale nie poddali się łatwo i strzelając dwa gole “złapali kontakt”. KPMG nie udało się ostatecznie doprowadzić do remisu, co więcej, w końcówce nadział się on jeszcze na skuteczną kontrę przeciwników. ING Bank Śląski odniósł zatem drugie zwycięstwo w sezonie i wydaje się, że z przebiegu gry zespół ten na trzy punkty w pełni zasłużył.

Statystyki indywidualne przeciwnika KPMG zostały wyzerowane ze względu na zajęcie przez KPMG ostatniego miejsca w pierwszej fazie sezonu.