SoftServe vs BMZ Poland

SoftServe
4 - 0
BMZ Poland

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami SoftServe a BMZ Poland, przed rozpoczęciem meczu była drużyna rozstawiona w tym pojedynku w roli gości. Piłkarze BMZ wygrali jak dotąd 3 spotkania ligowe, co dawało im miejsce w górnej części tabeli grupy A 3 Ligi. Natomiast gospodarze zdobyli dotychczas zaledwie 3 punkty, ponosząc w sezonie jesiennym Sportowej ligi Firm już 3 porażki. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu ekip, które w pierwszych minutach rywalizacji, przede wszystkim nie chciały stracić bramki. Piłka krążyła głównie w środkowej strefie boiska, gdzie kończyło się wiele akcji zaczepnych. Jednak wraz z rozwojem boiskowych wydarzeń, gracze obu zespołów zaczęli dochodzić do coraz większej liczby sytuacji podbramkowych. Pierwszy gol w spotkaniu padł w 17 minucie, a jego autorem był zawodnik SoftServe – Bartosz Zajchowski. Rezultat 1:0 utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron to gospodarze minimalnie prowadzili. Od początku drugiej odsłony, na placu gry zaczęła zarysowywać się przewaga piłkarzy SoftServe, którzy stwarzali sobie coraz więcej groźnych okazji. Gracze BMZ starali się odpierać ataki rywali, jednak w 24 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Gola na 2:0 zdobył Javier Alvarado Maulme. Po tym trafieniu goście starali się ruszyć do odrabiania strat, jednak byli nieskuteczni pod bramką przeciwników. Gospodarze zdobyli natomiast w drugiej połowie jeszcze 2 gole i ostatecznie SoftServe pokonał BMZ Poland 4:0.