BMZ Poland vs Geodis

BMZ Poland
4 - 5
Geodis

Mecz pomiędzy zespołami BMZ Poland a Geodis zapowiadał się jako spotkanie zespołów, które na początku sezonu jesiennego Sportowej Ligi Firm, zajmują czołowe lokaty w grupie A 3 Ligi. Obie ekipy zgromadziły jak dotąd po 6 punktów, zdobywając przy tym wiele bramek. Przed tygodniem piłkarze rozstawieni w tym starciu w roli gospodarzy, pokonali MRW 3:2. Natomiast goście musieli uznać wyższość rywali z Cooler Club, przegrywając 3:4. Mecz rozpoczął się od intensywnej gry z obu stron. Zarówno zawodnicy BMZ, jak i gracze Geodis starali się szybko operować piłką, starając się jak najszybciej przedostać pod pole karne rywala. Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 2 minucie rywalizacji, a gola dającego prowadzenie gościom zdobył Daniel Wierzbicki. Jednak już 3 minuty później gospodarze doprowadzili do remisu, za sprawą trafienia Michała Czyrnego. Po tej bramce piłkarze Geodis chcieli jak najszybciej odzyskać prowadzenie, starając się przyspieszać swoje kolejne ataki. Dzięki temu w 7 minucie ponownie dla gości trafił Daniel Wierzbicki, a minutę później ten sam zawodnik skompletował hat tricka. Do końca trwania pierwszej połowy goście nie oddali już prowadzenia, nadal przeważając na placu gry. Ostatecznie do przerwy widniał wynik 2:5. Drugie 20 minut straciło już nieco na swojej intensywności, w stosunku do pierwszej odsłony. Jednak nadal oglądaliśmy dobre widowisko. W 23 minucie gola na 3:5 zdobyli gospodarze, a kilka minut później piłkarze BMZ zdobyli bramkę kontaktową. Choć do ostatniego gwizdka arbitra gospodarze walczyli o remis, nie zdołali trafić jeszcze raz do siatki przeciwników. Ostatecznie BMZ Poland uległ Geodis 4:5. Graczem meczu został wybrany Daniel Wierzbicki, który zdobył 5 bramek dla swojego zespołu.