UMWŚ vs Netology

UMWŚ
4 - 1
Netology

Tylko 3 oczka dzieliły oba zespoły przed tym starciem. Końcówka sezonu ewidentnie nie poszła po myśli Netology, który na półmetku miał duże szanse na awans, a UMWŚ odwrotnie – punktuje w końcówce, lecz nie ważne jak się zaczyna – ważne jak się kończy. Na początku meczu ostatniego starcia sezonu lepiej prezentował się zespól Netology, który już w 5 minucie wyszedł na prowadzenie po golu Sebastiana Lewickiego. Zawodnicy UMŚ nie zamierzali jednak odpuszczać i – jak się okazało – dosyć szybko role się odwróciły, bowiem już w 8 minucie po trafieniach Krawczyka oraz Rodzika to przeciwnik niebieskich musiał gonić wynik. Akcje raz po raz przenosiły się z jednej bramki na drugą, lecz w pierwszej odsłonie nie byliśmy już świadkami bramek. Po zmianie stron Netology wciąż szukało gola kontaktowego, lecz nie mogli znaleźć sposobu na dobrze dysponowaną tego dnia defensywę graczy UMWŚ, którzy kontrolowali przebieg meczu. W 27 minucie Mariusz Kwieciński podwyższył prowadzenie, a chwilę po nim wynik na 4:1 ustalił Artur Sawicki. Do ostatniego gwizdka nic już się nie zmieniło, przez co na koniec sezonu gracze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przeskakują swojego dzisiejszego przeciwnika w tabeli.