OSOZ vs Eco Dla Firm

OSOZ
2 - 3
Eco Dla Firm

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami OSOZ a Eco Dla Firm, byli zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gości. Piłkarze Eco Dla Firm zajmowali pozycję lidera 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, z 5 zwycięstwami na swoim koncie. W poprzedniej konfrontacji goście doznali swojej pierwszej porażki w rundzie jesiennej, ulegając ekipie RAControls 0:2. Natomiast gospodarze znajdowali się przed tym meczem, w dolnej części ligowej tabeli. W swoim ostatnim spotkaniu gracze OSOZ musieli uznać wyższość UMWŚ, przegrywając tamto starcie w stosunku 2:9. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu zespołów, które szczelnie broniły dostępu do swoich bramek. Spotkanie rozgrywane było już od pierwszych minut w dobrym tempie, a zawodnicy próbowali uderzeń na bramkę z różnych pozycji. Pierwszy gol w meczu padł w 11 minucie, a jego strzelcem był gracz gospodarzy – Wojciech Florczuk. Po tej bramce piłkarze OSOZ przejęli inicjatywę na placu gry, jednak nie byli w stanie podwyższyć swojego prowadzenia. Natomiast w samej końcówce pierwszej połowy, to goście doprowadzili do wyrównania za sprawą bramki Artura Szastaka. Przy zmianie stron widniał zatem wynik 1:1. Druga odsłona rozpoczęła się podobnie jak pierwsze 20 minut, od dobrej defensywnej gry obu ekip. Jedną z dogodnych szans swojej drużyny, wykorzystał w 30 minucie Miłosz Polaszek, wyprowadzając OSOZ na prowadzenie 2:1. Po tym golu do bardziej ofensywnej gry zabrali się goście, już minutę później doprowadzając do wyrównania. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w 37 minucie gracze Eco Dla Firm zdobyli trzecią bramkę, która zapewniła im zwycięstwo i komplet punktów.