Sopra Steria vs Eco Dla Firm

Sopra Steria
2 - 3
Eco Dla Firm

W końcu trochę spokojniejszy czas dla Sopry Steria, z pewnością utrzymuje się w 1 lidze i ostatnią przeszkodą jest pretendent do tytułu, Eco Dla Firm. Więc z jednej strony nie jest wstydem przegrać z kimś takim, a zarazem jest niebotyczna okazja by sprawić nie lada niespodziankę, bo Eco Dla Firm jest obciążone olbrzymią presją. Taki scenariusz był bardzo możliwy, tym bardziej po 11 minutach kiedy wynik brzmiał 2-0 dla Underdoga. Eco Dla Firm musiało wziąć się do roboty i zdać poważny egzamin dojrzałości. Krok po kroku odrabiali straty nie tylko wynikowe ale też i samą grą, która była taka jak na ten zespół przystało. W 24 minucie było już 2-2 i posiadanie piłki coraz mocnej przemawiało za końcowym zwycięstwem Eco Dla Firm. Gol który wisiał w powietrzu zawisł również w siatce Sopry Steri. Upragnione zwycięstwo gwarantujące tytuł mistrza pierwszej ligi to nie wszystko, bo już niebawem przywitają się z rywalami w najwyższej klasie rozgrywkowej, na którą mocno zapracowali.