OSOZ vs Prestige

OSOZ
4 - 3

Pod nogami zawodników OSOZ oraz ekipy Prestige grunt powoli zaczyna się osuwać, ale nie wszystko stracone, bo mecz pomiędzy nimi pozwoli zwycięzcy trochę odetchnąć od myśli o spadku. Prestige rozpoczęło bardzo ambitnie i starało się strzelać niemal bez przerwy, rywale przez pierwsze minuty musieli się skupiać na blokowaniu strzałów. Gra na szaleńca dawała skutek i Prestige osiągnęło prowadzenie 2-0. W drugiej części gry równie skutecznie potrafiło budować akcje ofensywne i 10 minut przed końcem było już 3-1. Być może ten fakt trochę zbyt mocno rozluźnił szyk ekipy prowadzącej, być może też wszystko co mieli, rzucili na szalę piłkarze OSOZ, którzy naglę zaczęli być groźni na murawie. Mówi się, że prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą, a nie zaczynają a może po prostu niektórzy rozpoczynają poważne granie na 10 minut przed końcem. Bez względu na powód, właśnie tak się stało w tym meczu i zdarzyło się coś, co wydawało się absolutnie nieosiągalne. W mgnieniu oka prowadzenie 4:3 po raz pierwszy w tym meczu objął OSOZ i nic od tego momentu się już nie zmieniło, co możemy zaliczyć do jednego z większych comebacków w SLF.