Sopra Steria vs Netology

Sopra Steria
1 - 8
Netology

Dla obu drużyn komplet punktów byłby niezwykle cenny w kontekście walki – dla jednych o awans – dla drugich o utrzymanie. Już od pierwszych minut faworyt starcia, Netology, ruszył do ofensywy, jednak ku zaskoczeniu wynik starcia w 3 minucie otworzył Issam Ben Ayad. Zieloni próbowali pokonać bramkarza przeciwników, lecz większość strzałów przechodziła obok słupka. Gracze Sopra Sterii kilkukrotnie zagrozili kontrami, jednak również nie potrafili powiększyć swojego dorobku bramkowego. Z biegiem minut Netology coraz częściej dochodziło do głosu, a w 15 minucie Sebastianowi Lewickiemu udało się wyrównać. Bramka ta ruszyła całą lawinę bramek, której dopiero mieliśmy być świadkami. Jeszcze przed przerwą dwa gole dla swojej ekipy zdobyli Gołębiewski i Bialik. Po zmianie stron Sopra Steria była bezradna. Raz po raz Netology atakowało, a licznik zamknął się przy stanie 8:1, a na listę strzelców wpisali się Kostka, Ptak i dwukrotnie Bialik, który tego dnia skompletował hat-tricka. Wynik w pełni podkreśla przebieg meczu. 3 punkty trafiają na konto Netology, a gracze Sopra – Sterii muszą zmobilizować się przed kolejnymi meczami, ponieważ wciąż znajdują się na przedostatnim miejscu.