Śląskie Składy Węgla vs OSOZ

Śląskie Składy Węgla
11 - 0
OSOZ

Przed spotkaniem Śląskich Składów Węgla z ekipą OSOZ liczba punktów, ilość wygranych i przegranych meczów była identyczna. Dość istotnym wskaźnikiem może być jednak ostatnie spotkanie, które dla Śląskich Składów Węgla było bardzo przyjemne, dla OSOZ wręcz przeciwnie. Mówi się, ze jesteś dobry jak Twój ostatni mecz i tą regułą już nie raz można było się kierować. Do 9 minuty dosyć mozolnie wyglądało budowanie klarownych okazji do objęcia prowadzenia, wtedy do gry wszedł Adrian Wypych otwierając stan rywalizacji. Koledzy z drużyny dalej szukali swojego miejsca na boisku, ale w 17 minucie, ponownie Adrian pokazał którędy droga do bramki rywali. Wtedy pozostali piłkarze Śląskich Składów Węgla zobaczyli, że można i nie chcieli być gorsi od strzelca obu bramek ładując do siatki kilka soczystych strzałów. OSOZ szczególnie pod koniec spotkania miał kilka doborowych okazji do honorowego trafienia. Na pewno przy wysokim wyniku na niekorzyść cieszą nawet małe rzeczy i starali się chociaż trochę zapisać w statystykach meczu. To się nie udało, piłkarze w zielonych strojach zwyciężyli 11-0, gdzie werdykt nie jest może zaskoczeniem, ale rozmiar zwycięstwa na pewno.