OSOZ vs RAControls

OSOZ
1 - 1
RAControls

Według kursów bukmacherskich przed tym meczem faworytem był zespół RAControls. Mimo niezbyt dużej różnicy punktowej w tabeli, bilans oraz statystyki delikatnie przemawiały za nimi. OSOZ zamierzał udowodnić, że i w roli underdoga mogą zaskoczyć. Od pierwszych minut obie ekipy tworzyły dużo sytuacji, zawodnicy walczyli o każdą piłkę, nie odstawiali nogi, dzięki czemu mieliśmy na boisku dużo emocji. Brakowało jedynie bramek. Rozregulowane celowniki zawodziły w obu zespołach, lecz tuż przed przerwą Tomasz Przybyła pokonał golkipera przeciwników. Trzeba przyznać, że szczęście sprzyjało temu zawodnikowi w tej akcji! Dzięki temu trafieniu OSOZ wygrywał po pierwszej odsłonie 1:0. Po zmianie stron gracze RAControls dążyli do odrobienia strat, lecz w dalszym ciągu nie mogli znaleźć sposobu na golkipera oponenta. Sami musieli za to uważać w obronie, gdyż ich rywal miał swoje sytuacje. Gdy wydawało się, że już nic się nie wydarzy, w ostatniej akcji meczu Damian Walendowski znalazł podaniem w polu karnym Józefa Smolenia, który pokonał bramkarza OSOZ z najbliżej odległości, zapewniając tym samym remis oraz podział punktów między drużynami.