Habasit vs Eco Dla Firm

Habasit
1 - 4
Eco Dla Firm

W emocjach dotyczących Ekstraklasy można zapomnieć o innych szlagierach, które będą walką o wszystko albo nic. Na szczycie 2 ligi miało się bardzo wiele wyjaśnić, Eco Dla Firm ma przed sobą 2 mecze, w których może bardzo wiele zyskać, ale tak samo dużo stracić. Ich poniedziałkowy rywal Habasit ma pewną 3 lokatę, ale jak wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenie. Eco Dla Firm nie dało ani nam alni rywalom porządnie się rozkręcić tylko ostrzeliwali biednego bramkarza Habasitu, który miał tyle samo roboty co reszta kolegów w polu. Obrona Habasitu była dziurawa i po kilkunastu minutach przegrywali już 0-3. Światełkiem w tunelu był gol kontaktowy jeszcze przed przerwą. Drugie 20 minut było zachowawcze, ostrożnie i analitycznie grały obie drużyny czekając na błąd z drugiej strony. Wynik był dość otwarty, jedna bramka potrafiła albo zamknąć to spotkanie albo wprowadzić emocje w końcówce. Ta bramka padła, na korzyść Eco Dla Firm i w takim przypadku mając jeszcze jeden mecz do rozegrania gwarantują sobie 2 pozycje i stoją przed olbrzymią szansą by wyprzedzić na finiszu dotychczasowego lidera, Śląskie Składy Węgla.