Novichem vs Eco Dla Firm

Novichem
2 - 8
Eco Dla Firm

Murowanym faworytem tego starcia była drużyna Eco Dla Firm, który po 4 spotkaniach zgromadził komplet punktów, pewnie zwyciężając swoje mecze. W odmiennych nastrojach do meczu przystępowali piłkarze Novichem, którzy okupują ostatnie miejsce w tabeli bez żadnego oczka na koncie. Początek spotkania był wyrównany, lecz z czasem do głosu zaczął dochodzić lider. W szóstej minucie Kamil Rychter otworzył wynik meczu, a w 13 minucie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 2:0. Novichem mimo kilku dobrych akcji nie potrafił wykończyć swoich sytuacji, przez co schodzili do przerwy bez żadnego trafienia. Po zmianie stron od razu do ofensywy ruszył outsider, co przyniosło efekt chwilę po rozpoczęciu, gdzie Denis Przybyła zdobył bramkę kontaktową. To tylko podrażniło lidera, który od tego momentu zdominował swojego przeciwnika. Kolejno na listę strzelców wpisywali się Szostak, Otwinowski i Soboń. Tuż przed końcem drugiego gola dla Novichem zdobył Adrian Bienek, lecz ostatnie słowa należały do graczy Eco Dla Firm. Bramka Fornala oraz trzecie trafienie w tym meczu Szostaka zamknęły spotkanie przy stanie 8:2 dla lidera, który zasłużenie zwyciężył oraz umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.