22'
3Mateusz Skworc 13', 22', 37', 38'
40'
  12 9

W lepszej sytuacji przed meczem pomiędzy zespołami RAControls a Prestige, byli gracze rozstawieni w tym spotkaniu w roli gospodarzy. Piłkarze RAControls po dwóch porażkach z rzędu, w ostatniej serii gier zdołali przełamać złą passę, pokonując drużynę Habasit 4:3. Natomiast zawodnicy gości przed tygodniem musieli uznać wyższość rywali z Hard Plastu Tychy, przegrywając tamto starcie 0:4. Mecz rozpoczął się od szybkiej bramki, zdobytej już w 2 minucie spotkania. Gola dającego prowadzenie gospodarzom, już chwilę po rozpoczęciu rywalizacji zdobył Józef Smoleń. Po tej bramce gracze RAControls próbowali przejąć inicjatywę w meczu, starając długo utrzymywać się przy piłce. Jednak kolejna bramka w tym pojedynku była dziełem zawodników Prestige. W 12 minucie gola dającego gościom remis strzelił Kacper Trynkos. W dalszej części trwania pierwszej odsłony ponownie do głosu doszli gospodarze, trafiając do siatki rywali w 13 oraz 14 minucie rywalizacji. W końcówce pierwszych 20 minut obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce i przy zmianie stron widniał wynik 4:2. Drugą połowę ponownie lepiej rozpoczęli gracze występujący w bordowych strojach, już w 22 minucie powiększając swoje prowadzenie, za sprawą trafienia Mateusza Skworca. Ten gol rozwiązał worek z bramkami po stronie gospodarzy, którzy zdominowali swoich przeciwników w drugich 20 minutach, seryjnie zdobywając bramki. Ostatecznie RAControls rozbił Prestige aż 12:2, po przerwie zupełnie dominując nad rywalem. Dzięki tej wygranej gospodarze awansowali na pozycję wicelidera 2 Ligi.